REHABILITÁCIE

Rehabilitácie sú komplexným procesom, ktorý zlepšuje priebeh ochorenia, zmenšuje deficit a urýchľuje liečbu pacienta.

Cvičenie na rehabilitačných podložkách

Rehabilitácia je komplexný proces, ktorý zlepšuje priebeh ochorenia, zmenšuje deficit a urýchluje liečbu pacienta. Rehabilitácie u nás denne vykonáva kvalifikovaný rehabilitačný pracovník.

BEMER – liečba magnetom

BEMER je preventívna a doplnková procedúra, odporúčaná na liečbu ochorení a ťažkostí objavujúcich sa v dôsledku slabej vazomocie, ktorú spôsobuje narušená mikrocirkulácia.

Rehabilitácie na Fitloptách

Fitlopta, alebo aj nafukovacia gymnastická lopta, má veľa nesporných výhod, ktoré vám pomôžu pri bolestiach chrbta a zhoršenej stabilite. Pomáha pri rehabilitáciách, ale aj ako prevencia pred množstvom problémov kostrovo-svalového ústrojenstva.

Elektroliečba – REBOX

Je efektívna v liečbe chronických i akútnych bolesti. V prístroji sú generované elektrické obdlžníkové impulzy o frekvencii 2-4 kHz. Obsahuje dve elektródy – jednu valcovú, ktorú drží klient v dlani, a druhú dotykovú, ktorú terapeut prikladá na liečené miesta.

Celotelový detoxikačný prístroj

Celotelový detoxikačný prístroj Clionic Ion poskytuje komplexný detoxikačný proces, ktorý zbaví vaše telo nežiaducich toxínov, prečistí vám krv, zníži záťaž pečene a obličiek, zlepší metabolizmus, imunitu a zároveň Vás celkovo zrelaxuje.

Lymfodrenážny prístroj

Chcete predísť problémom s kŕčovými žilami? Trápia Vás opuchnuté nohy? Doprajte svojim žilám účinnú terapiu a bojujte proti bolesti nôh pomocou unikátneho lymfodrenážneho masážneho prístroja.

Soľná Jaskyňa

Prírodná liečivá soľ obsahuje všetky emelenty, potrebné na vytvorenie jedinečnej mikroklímy, ktorá priaznovo ovplyvňuje naše zdravie.

Zlatá čižma – liečba nôh kyslíkom

Takáto procedúra na nohy je veľmi rýchla a bezpečná forma prekrvenia dolných končatín. Táto metóda sa vykonáva pomocou zlatej čižmy zo špeciálneho materiálu a dizajnu.

Kyslíkový koncentrátor

Profesionálny kyslíkový koncentrátor je kvalitný kyslíkový prístroj vyrobený v USA. Tento koncentrátor môžete použiť na profesionálne aj domáce použitie. Liečba kyslíkom pomáha ľudom s respiračnými ochoreniami, podporuje činnosť vnútorných orgánov, zmierňuje stres, únavu a priaznivo vplýva na kvalitu pleti.